Oferta

 

Przyjęcia weselne

Dzień zaślubin dostarcza Młodej Parze dostatecznie dużo emocji. W takich sytuacjach często nie trudno o kłopotliwe niedopatrzenie, mogące przyćmić podniosłą uroczystość. Służymy doświadczeniem i chętnie wyręczymy Młodych w obwiązku organizacji przyjęcia. Jesteśmy w stanie przygotować fetę na około 60 osób w zakresie cenowym od 80-120 zł za osobę.

Spotkania biznesowe, integracyjne, prezentacje

Zorganizujemy dla Ciebie dobry grunt pod interesy. Przygotujemy lekki poczęstunek lub wykwintny obiad, wszystko według Twoich potrzeb i dyspozycji. Dysponujemy własnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz projektorem multimedialnym. Postaramy się abyś Ty i twoji Goście byli w 100% usatysfakcjonowani atmosferą spotkania. Wszystko po to abyś osiągnął sukces !

Wyczieczki krajowe i zagraniczne

Strudzonym wędrowcom zarówno z kraju i z zagranicy służymy przepyszną strawą tradycyjnej kuchni słowiańskiej. Doskonała lokalizacja i prosty dojazd sprawią, że dotrzeć można do nas jak po sznurku. Dla grup zoorganizowanych zestawy obiadowe już od 18 polskich złotych.

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Imprezy okolicznosciowe, stypy, komunie

Organizujemy również wszelkiej maści imprezy okolicznościowe, stypy, komunie, wszytsko przygotujemy według Państwa uznania. Pomożemy w doborze oprawy muzycznej. Istnieje możliwość organizacji imprez zamkniętych np. niezapomnianych seansów meczowych wyświetlanym na projektorze multimedialnym w gronie najbliższych kolegów.

Internet Free HotSpot

Przypominamy, że w restauracji i barze dostępny jest bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hasło dostępne tylko dla klientów Restauracji Arkadia u obsługi lokalu.